CPK nie będzie budowane, na całe szczęście. Zaoszczędzone pieniądze pójdą na autostrady i kolej

Megalotnisko pod Warszawą było tak zwanem dealem życia dla ludzi z PiS. Mieli na tym zarobić miliony jeśli nie miliardy. Na szczęście pomysł na megalotnisko już upadł. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest budowa kolei, ale po dokładnej weryfikacji tego co wymyślili dyletanci z PiS.

Pieniądze zaoszczędzone na lotnisku muszą iść na coś, czego Polska naprawdę potrzebuje: autostrady i drogi szybkiego ruchu oraz trasy kolejowe. Bardzo potrzebna nam jest droga szybkiego ruchu od Ełku aż do Szczecina, potrzebna jest autostrada która połączy Poznań z Koszalinem, musimy rozbudować infrastrukturę pomiędzy Kołobrzegiem a Szczecinem – tam nadal jest bardzo kiepsko.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podobnie z koleją – wszystkie miasta wojewódzkie powinny mieć szybkie tory kolejowe i to możliwe jak najszybciej. Dzisiaj podróż między Szczecinem a Warszawą trwa 7 godzin, to kolejowy horror.

I to są prawdziwe inwestycje a nie mrzonki idiotów z PiS.