CPK do zaorania jak najszybciej! Przestańcie kłamać, lobbyści

Ogromne pieniądze wydane na CPK ciągle pracują i wprowadzają w błąd społeczeństwo. Obrzydliwa propaganda wmawia ludziom idiotyzmy na temat zbędnego megalotniska.

Dlaczego wydano tak ogromne pieniądze na propagandę? Bo dla wielu osób to deal życia. Ale nie tylko dla Polaków. Na budowie niepotrzebnego nam tworu zarobią lobbujące za nim firmy niemieckie, amerykańskie oraz inne. Niedługo prawda wyjdzie na jaw. Firmy te zainwestowały już w lobbing odpowiednie pieniądze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Żaden z lobbystów nie przedstawił dowodów na to, że lotnisko na siebie zarobi. Wielu z nich posługuje się demagogią – w tym argumentami o rzekomym ruchu cargo czy wojskowym, co jest czystą bzdurą.

Zakończmy wreszcie rozmowę o CPK bo ten projekt nie ma żadnego sensu. Jedyne co warto robić to inwestować w koleje. Ale Polskę trzeba naprawić zaczynając od czegoś innego: czystki ludzi PiS we wszystkich firmach i instytucjach, wyjaśnienie kradzieży pieniędzy, procesy. Potem uproszczenie prawa i zbudowanie trwałych podstaw funkcjonowania Polski jako kraju, w którym nie może zalęgnąć się na powrót złodziejstwo i populizm.

Na razie idzie to zbyt powoli.