Polacy nie mają złudzeń. PiS przegrał wybory samorządowe

Od kilku dni partyjna propaganda sterowana z Nowogrodzkiej próbuje nas przekonać, że wybory samorządowe wygrał PiS. Mają być to już dziesiąte wybory z rzędu, które wygrała partia Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tyle tylko, że Polacy swoje wiedzą i nie dają się nabrać. Z sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla portalu rp.pl wynika jasno, że w większości jesteśmy przekonani o sukcesie Koalicji Obywatelskiej.

Na partię Donalda Tuska jako zwycięzcę wyborów samorządowych wskazało 28,3 proc. badanych. Z kolei na Prawo i Sprawiedliwość zauważalnie mniej, bo 27,5 proc. Dalsze miejsca zajmuje Trzecia Droga (7,2 proc.), Konfederacja (5 proc.) i Lewica (2,4 proc.).

Ciekawe, kiedy ta prosta prawda dotrze do decydentów na Nowogrodzkiej? Czy też dalej będą brnęli w niedorzeczne wyjaśnienia, dlaczego to niby „wygrali”?