Za czasów PiS i Suwerennej Polski korupcja była metodą na życie

– Korupcja metodą na życie Przez poprzednią ekipę korupcja była hołubiona, gdyż stała się sposobem na tworzenie pisowskich ”elit”, które za głupie i za prymitywne były, aby stanąć do walki na zasadach zdrowej, otwartej konkurencji. Z korupcji i złodziejstwa uczyniły metodę bogacenia się, a prymitywnemu, zmanipulowanemu przez KK elektoratowi… rzucali ochłapy…Powrót do metod feudalnych ulubionych przez kościół… – napisał jeden z internautów.

– Niestety szczera prawda, dlatego tak bardzo chcieli wyjść z UE, bo PiS i KK chcieli mieć władze prawie feudalną. Demokracja jest dla mądrych i tolerancyjnych ludzi. PiS-elektorat w większości to ludzie niedokształceni, typowi parafianie (zgodnie ze słownikiem “parafianin” to człowiek prosty bez wykształcenia), a Kościół jest hierarhiczny i z natury jego wrogiem będzie ustrój demokratyczny z wolnością słowa i dostępem do wiedzy. Nauka to wróg. To są powody dla których PiS i KK są tak blisko… – skomentował to Kafir, znany w Polsce autor znakomitych książek o wojskowych służbach specjalnych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.