Afera Wirtualnej Polski i atak na Elizę Michalik dużo mówi o władzy

Problemem aktualnie rządzących polityków jest fakt, że wolą lizać się po jajach z Suwartami, którzy ich prawie utopili, niż wspierać Elizę Michalik która jak byli pod wodą podawała im, narażając się na kłopoty, powietrze – uważa Michał Oleksyn.

Jest to opinia, z którą zgadza się wiele osób. Eliza Michalik to symbol niezależnego i odważnego dziennikarstwa, osoba, która nie bała się mówić tego co myśli i nazywać zła złem. Wpisuje się w nieliczne grono odważnych dziennikarzy atakowanych na każdym kroku przez PiS i Suwerenną Polską oraz sprzedajne presstytutki, których listę niedawno opublikowaliśmy i będziemy uzupełniać na bieżąco.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jako społeczeństwo obywatelskie mamy obowiązek wymagać od naszych polityków więcej. Żądamy więc twardego rozliczania symetrystów i ostrego traktowania przestępców z PiS i Suwerennej Polski. Rozliczenie tego całego towarzystwa to podstawa.