PSL poprze Konrada Fijołka w Rzeszowie. Jest wspólna deklaracja programowa

PSL poprze Konrada Fijołka w Rzeszowie w wyborach na prezydenta. Podpisano wspólną deklarację programową.

Jesteśmy dziś w Rzeszowie. Adam Dziedzic uzyskał tu prawie 10-proc. wynik w wyborach prezydenckich. To historyczny rezultat dla PSL – zdecyduje o II turze. Dziś wspólnie z Konradem Fijołkiem podpisali porozumienie o współpracy i realizacji programu – mówił w Rzeszowie Władysław Kosiniak-Kamysz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy dobrą historię współpracy z panem prezydentem . 4 ważne punkty programowe naszego kandydata – A. Dziedzica – znalazły się we wspólnym porozumieniu programowym. Dotyczą rozwoju Rzeszowa, spraw komunikacji i zagospodarowania przestrzennego.

– Potrzebne jest zwycięstwo w Rzeszowie. To od Rzeszowa rozpoczęła się droga do Koalicji 15 października. Dziś potrzebne jest jej umocnienie. Silny mandat dla prezydenta Fijołka to lepsza przyszłość Rzeszowa i Polski – podsumował prezes PSL.