Zgorzelski ostro: słowa Andrzeja Dudy o kopule antyrakietowej to kuriozum!

Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL, bardzo ostro skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę za przeciwstawianie się planom zbudowania europejskiej kopuły antyrakietowej.

Przypomnijmy: prezydent Duda stwierdził, że to projekt niemiecki i dlatego, w domyśle, nie powinniśmy brać w tym udziału. Do tych słów prezydenta odniósł się Piotr Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Słowa Prezydenta Dudy o żelaznej kopule? Sposób myślenia, że rezygnujemy z pewnego systemu zabezpieczenia, bo wykonawcą są niemieckie firmy to kuriozum. Potrzebna jest nam dzisiaj każde zabezpieczenie – to jest nasza racja stanu.

PSL uważa, że powinniśmy jak najszybciej zostać objęci ochroną w ramach europejskiego systemu bezpieczeństwa. Po to została stworzona Unia Europejska, po to zbudowano wspólne struktury. Warto tez przypomnieć, że PiS okłamał Polaków wmawiając, że nasz kraj jest bezpieczny a w tym czasie wpuszczając na nasze terytorium rakiety z Rosji.