Redaktorka naczelna „Dziennika Gazety Prawnej” doradzała PiS! Barbara Kasprzycka w nowym wycieku maili Dworczyka

Kolanko w spódnicy.

Na jaw wychodzą nowe fakty dot. współpracy dziennikarzy mediów prywatnych z PiS. Najnowsza odsłona skandalu z mailami Michała Dworczyka dot. wiceredaktorki naczelnej „Dziennika Gazety Prawnej” Barbary Kasprzycka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Barbara Kasprzycka pojawia się w sprawozdaniu dla Mateusza Morawieckiego. Wysłannik Morawieckiego spotkał się z nią – co wynika z maila – na polecenie samego premiera rządu PiS.

Kasprzycka udzielała mu informacji dot. zagrożeń dla rządu PiS. Podobnie jak Michał Kolanko doradzała PiS w zakresie stosunków zagranicznych.

Kasprzycka to była dziennikarka wspierającego PiS tygodnika „Wprost”. W ostatnich miesiącach atakowała rząd, urzędników i dziennikarzy nieprzychylnych PiS.

Na Twitterze wzięła sobie na cel m.in. b. likwidatora Radia Dla Ciebie Grzegorza Jakubowskiego, który wyrzucił Michała Kolanko i funkcjonariuszy mediów PiS oraz promowała treści szydzące z dziennikarki Bianki Mikołajewskiej.

Zdjęcie