Pokazali swoją prawdziwą twarz. Bracia Kremlowscy atakują Tuska za skuteczność

Polskie służby zatrzymały osoby działające na rzecz Rosji. To nie jedyne planowane zatrzymania – dowiadujemy się z okolic służb. To jednak najwyraźniej nie podoba się środowisku PiS, które zawsze było prorosyjskie. Nerwowo zareagowali bracia Kremlowscy, czyli zwani tak od czasu wywiadu z rosyjskim ambasadorem bracia Karnowscy.

– Niedoszły zamachowiec na prezydenta Zelenskiego, Polak działający w porozumieniu z rosyjskimi służbami – aresztowany 2 dni temu. Białorusin pracujący dla Rosjan, który zlecił dwóm Polakom zamach na współpracownika Nawalnego – zatrzymany. Zamachowcy też już w areszcie. Powiązani są ze środowiskami kibicowskich ultrasów. To tylko w kwietniu. Dla kolaborantów rosyjskich służb nie będzie żadnej pobłażliwości. Wypalimy żelazem każdą zdradę i próbę destabilizacji – napisał Donald Tusk.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na reakcję przyjaciół Rosji nie trzeba było długo czekać. Karnowscy opublikowali artykuł pod tytułem “Zgrywa twardziela?” Ich publikację skomentował dziennikarz śledczy Tomasz Piątek.

– Bracia Karnowscy-Kremlowscy próbują: – umniejszać sukces nowych władz i schwytanie rosyjskiego szpiega, który działał za rządów PiS; – wyśmiewać Donalda Tuska. który zapowiedział brak litości dla kolaborantów. Łudzą się, że nikt nie pamięta, jak kolaborowali z ambasadorem Kremla – napisał słusznie Piątek.