Skandal! Klub Jagielloński atakuje ministra Sienkiewicza

Klub Jagielloński opublikował obrzydliwy felieton Konstantego Pilawy o Bartłomieju Sienkiewiczu. 

“Felieton zatytułowany został “Bartłomiej Sienkiewicz pokazuje, jak w kwartał z intelektualisty stać się groteskowym trollem”. Postanowiłem odnieść się do treści tego szkodliwego felietonu. ” – pisze jeden z internautów. “Zapnijcie pasy, bo przy Klubie Jagiellońskim “rzepa” to amatorzy. W 2018 roku pan Sienkiewicz udzielił wywiadu dla “KJ”. Wyszła długa, analityczna rozmowa o geopolityce, o przeszłości i złych decyzjach partii obecnego Ministra Kultury. Tytuł publikacji – “Nasi przodkowie skazali nas na peryferyjność” – oddaje w mojej opinii ton tej rozmowy. To czego może zabrakło w tytule to faktu, że w wywiadzie rozmówca szuka rozwiązań, przeprowadza prowadzącego przez swój proces myślowy. W 2024 roku Konstanty Pilawa robi z tej rozmowy pokrakę intelektualną, wybiórczo dobierając wyrwane zdania pod z góry przyjętą tezę.” 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Minister Sienkiewicz ma sporo za uszami szczególnie w sprawie mediów publicznych czy chwalenia Andrzeja Dudy, ale takie ataki są naprawdę żałosne i pokazują prawdziwe intencje autorów i ewentualnych zleceniodawców takich materiałów.