Andrzej Duda szuka swojego miejsca w Polsce i nie może znaleźć

Andrzej Duda wziął udział wziął udział w uroczystości upamiętnienia 72 rocznicy sforsowania przez I Armię Wojska Polskiego Odry. Na cmentarzu znajduje się tutaj ponad 2 tysiące mogił ludzi poległych w walkach przeciwko Niemcom. Udział prezydenta wywołał wściekłość części prawicowych mediów, dla których obowiązującą narracją jest negowanie wszystkiego co nie jest działaniem AK.

Wydaje się, że prezydent Andrzej Duda szuka swojego miejsca na scenie politycznej. Rola bycia długopisem Jarosława Kaczyńskiego najwyraźniej jest mu nie w smak, podobnie jak bardzo ostra krytyka, która spotyka go ze strony programu satyrycznego Ucho Prezesa. Dudę zaatakował między innymi Sławomir Cenckiewicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Konflikty w środowisku PiS przybierają na sile. Czy prezydent Duda znajdzie w sobie dość siły, by stać się niezależnym prezydentem? Będziemy go obserwować.