Chamstwo prorządowego dziennikarza.

Gościem programu “Chłodnym okiem” w Telewizji Republika był dziennikarz “Gazety Polskiej” Piotr Nisztor. Odniósł się m.in do ostatniego tragicznego wydarzenia we włoskiej Rimini.

“Biję brawo ministrowi Jakiemu i uważam, że zwyrodnialców powinno spotkać to, co wiceminister napisał na Twitterze. Kto udaje, że jest inaczej w pewien sposób wspiera tych zwyrodnialców” – powiedział Nisztor.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ewa Kopacz mogłaby z nimi pozować do zdjęcia. Ciekawe, co by było, gdyby na miejscu tej pary była jej rodzina. Czy dalej chciałaby sprowadzać imigrantów?” – zastanawiał się dziennikarz w dalszej części programu.

A my tylko nieśmiało pytamy, kto zdaniem redaktora Nisztora powinien pozować do zdjęcia z polskimi gwałcicielami z Łodzi, którzy przez kilka dni gwałcili i bili swoją rodaczkę m.in. kijem od szczotki masakrując jej drogi rodne, skutkiem czego po kilku operacjach zmarła w szpitalu?

Źródło: TV Republika