Senator szuka ochrony Kaczyńskiego? Skandalista z PiS na miesięcznicy

„Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą” – to przysłowie cytuje Fakt pisząc o senatorze PiS, Waldemarze Bonkowskim. To ten, którego żona oskarżyła o przemoc i zdradę, a w ich domu interweniowała policja! Senator gorliwie stawia się na miesięcznicach smoleńskich. A ostatnio, jak donosi tabloid, nawet na krok nie odstępuje prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

“Jeszcze będziesz pełzać i błagać, żeby do mnie wrócić” – opowiadała w rozmowie z Faktem Hanna Bonkowska o wyczynach małżonka senatora. Relacjonowała, że jej związek z politykiem PiS popsuł się przez romans, który narodził się podczas… miesięcznicy smoleńskiej! 58-letniemu Bonkowskiemu miała w głowie zawrócić warszawska radna Mariola G.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Senator PiS dotąd uchodził za gorliwego katolika o ortodoksyjnych poglądach. Zasłynął m.in. transparentami z hasłami dyskryminującymi homoseksualistów. Miał też na sumieniu grzeszki. W 2010 roku jako radny został skazany prawomocnym wyrokiem za namawianie pracownika firmy, której był prezesem, do sfałszowania dokumentów dotyczących zakupów paliwa. W ostatnich wyborach uzyskał jednak mandat senatora partii rządzącej.

Ten sam senator co miesiąc pokazuje się u boku Jarosława Kaczyńskiego! Uczestnicy ostatniej, 92. miesięcznicy, widzieli jak jeszcze w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela przepychał się między politykami PiS, by stanąć jak najbliżej prezesa.

Źroódło: Fakt