Niebywała agresja wobec dziennikarzy na konferencji PiS. Kim jest tajemniczy człowiek obok Macierewicza?

Na konferencji poświęconej Żołnierzom Wyklętym dziennikarze usiłowali uzyskać od b. szefa MON Antoniego Macierewicza komentarz w sprawie wydatków w resorcie, w okresie gdy nim kierował. Wtedy stojący obok mężczyzna odezwał się wulgarnie do dziennikarki.

Był to prawdopodobnie jeden z uczestników konferencji. Zwrócił się w stronę dziennikarki “Gazety Wyborczej” ze słowami: “Na pewno “koszerna” zacznie piep**** głupoty jak zwykle. Stanowczo zareagował na to były szef MON. “Niech pan takich rzeczy nie mówi. Bardzo proszę” – powiedział Macierewicz. “Przepraszam. Z głębi serca” – odpowiedział mężczyzna ministrowi. “Kłamczuchy cholerne” – rzucił mężczyzna w kierunku dziennikarzy, kiedy minister odszedł i dodał: “Idźcie, wy hieny cmentarne”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Organizatorami konferencji “Żołnierze Wyklęci – świadectwa” byli Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Źródło: Gazeta Wyborcza, Twitter