[Counter-Box id="1"]

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann potrafi przewidywać przyszłość. Jak informuje Fakt wojewoda w bud­żecie urzędu na 2017 r. zabezpieczył kwotę na nagrody dla siebie. A potem… faktycznie je dostał!

“Łączna wysokość nagród w 2017 r. dla wojewody wyniosła 20 tys. zł brutto, natomiast dla wicewojewody 13 tys. zł brutto” – powiedziała Anna Czuchra z urzędu wojewódzkiego.

Reklamy

Nagrody przyznane zostały przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów na podstawie oceny pracy, a wypłacone z budżetu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. “Odbywa się to w ramach limitu środków przeznaczonych na wynagrodzenia dla wojewody i wicewojewody” – powiedział Tomasz Stube z urzędu wojewódzkiego.

“To absurdalne, by zakładać od razu limity środków tak, by było z czego wypłacić nagrodę. Jeżeli władze rządowe chcą docenić wojewodę, niech znajdą środki w swoim budżecie” – podsumowuje Fakt i dodaje: “Jeśli w ogóle jest za co nagradzać”.

No chyba za to jasnowidztwo…

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułProkuratura zbada okoliczności wyboru Kurskiego na prezesa TVP?
Następny artykułJeszcze więcej pomników i brak wizji przyszłości. Nadęta i prostacka symbolika w pomyśle radnej PiS z Lublina?!