Marszałek Marek Kuchciński funduje posłom restaurację z prawdziwego zdarzenia. Ma być przytulnie i nowocześnie. jak informuje Super Express kapitalny remont będzie kosztował ponad 4 miliony złotych!

Posłowie stołujący się w restauracji sejmowej narzekali na kiepskie jedzenie, więc pieczę nad knajpką zamiast prywatnych ajentów od roku sprawuje sama Kancelaria Sejmu. Teraz ludzie marszałka Kuchcińskiego poczuli odpowiedzialność i postanowili porządnie zainwestować. Super Express zanalizował opis przetargu. Mówi on o przebudowie instalacji mechanicznej i klimatyzacji oraz aranżacji wystroju wnętrz sali restauracyjnej. Oprócz wymiany wentylacji zamiast płytek ma pojawić się elegancka drewniana posadzka, a ponadto drewno ma dominować na ścianach. Nowoczesność podkreślą podwieszane sufity.

Reklamy

Na tym wiedza tabloidu się kończy, gdyż Kancelaria Sejmu od dwóch tygodni nie potrafi dziennikarzom odpowiedzieć na pytanie o szczegóły i zasadność tak olbrzymiego przetargu, tłumacząc, że wciąż gromadzi “niezbędne dane, by jak najprecyzyjniej odpowiedzieć na nasze pytania”.

Ciekawe, czy to drewno, które ma dominować na ścianach będzie pochodziło z puszczy białowieskiej?

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułAfera Morawieckiego? Chodzi o wymuszenie i kredyt
Następny artykułNikt nie chce wozić ludzi PiS? Rządowi kierowcy masowo rezygnują z pracy