Internauci podpowiadają prezydentowi z żoną. Naruszył pan przepisy konstytucji

Po zadanym prezydentowi Dudzie przez panią Katarzynę pytaniu o łamanie konstytucji internauci postanowili pomóc prezydentowi i jego żonie. W internecie pojawiają się wpisy dotyczące łamania przez prezydenta RP Konstytucji.

Przypomnijmy. kilka dni temu w krakowskim KFC do prezydenta Dudy podeszła była uczennica jego zony i spytała czemu łamie konstytucję. Niespodziewanie do rozmowy włączyła się towarzysząca mężowi Agata Kornhauser-Duda, która kontrowała pytając panią Katarzynę, “w którym punkcie” ustawa zasadnicza jest naruszana.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

“Chodzi przede wszystkim o ustawy sądowe, zakaz wstępu do Sejmu, KRS” – wymieniała dziewczyna. “To reguluje regulamin sejmowy, a nie konstytucja” – ponownie włącza się do rozmowy Andrzej Duda. “Ja rozumiem, że pani nie może się pogodzić z tym, kto wygrał wybory, ale bardzo mi przykro.”

To właśnie po tej wizycie w KFC Andrzej Duda rozpoczął tłumaczenie, kiedy coś jest zgodne a kiedy niezgodne z konstytucją.

Źródło: gazeta Wyborcza, Facebook, twitter