Czym PiS postraszył Polsat? Dziennikarze niepokorni wobec władzy zwalniani

Dziennikarz Polsat News Jan Kunert odchodzi z Polsat News. Zasłynął z tego, że skutecznie domagał się od instytucji i polityków ujawniania informacji publicznych.

Na początku kwietnia szefową pionu informacji i publicystyki w Polsacie została znana z propisowskich sympatii Dorota Gawryluk. O swoim odejściu Jan Kunert poinformował w środę wieczorem na Twitterze. “Szukam pracy. Ktoś? Coś?” – napisał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak przypomniał portal WirtualneMedia.pl, dziennikarz był związany z programem interwencyjnym Polsatu “Państwo w państwie” (wraz z nim odeszła szefowa programu Małgorzata Mikulska-Rembek). Pracował tam jako dokumentalista i redaktor strony internetowej, był też odpowiedzialny za social media. Kunert współpracuje także z serwisami PolitykaWarszawska.pl i Bezkompromisowo.pl.

Źródło: Wirtualnemedia.pl