Standardy moralne mają bardzo niskie. Romansujący poseł PiS pozostał na swoich stanowiskach

Minął miesiąc od ujawnienia przez Fakt, że żonaty poseł Stanisław Pięta romansował z młodszą od siebie kobietą. Wprawdzie wyleciał ze speckomisji i komisji śledczej ds. Amber Gold, ale… pozostał wiceszefem dwóch kolejnych!

Pięta został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Ale nadal jest wiceprzewodniczącym w dwóch komisjach – ustawodawczej i odpowiedzialności konstytucyjnej! Karol Karski, rzecznik dyscypliny partyjnej w PiS twierdzi, że „jego rola jest ograniczona”, a Pięta to teraz poseł niezrzeszony. Dlaczego więc tak skompromitowany polityk siedzi w ławach PiS? Karski stwierdził, że jest w Strasburgu i nie wie, jak to wygląda. Odesłał Fakt do wicemarszałka Ryszarda Terleckiego, który nie odpowiedział na pytania tabloidu.

Źródło: Fakt

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
CECH48horacy43Danusia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Danusia
Gość
Danusia

Kruk,krukowi oka nie wykole.Sprawa przycichnie i bedzie cacy.

horacy43
Gość
horacy43

Pisowi, kiedy był w opozycji, udawało się z powodzeniem manipulowanie opiniami zwolenników, że jest partią dla której najwyższe wartości to Bóg, Honor i Ojczyzna. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy zdobyło się władzę a dla przywódcy tej partii największą wartość stanowi władza, inne się nie liczą a jedynym celem jest utrwalanie i utrzymanie władzy. Dla osiągnięcia tego celu niezbędne jest upowszechnienie korupcji politycznej, moralnej i materialnej. Ludzie podatni na korupcję to najcenniejszy element tej formacji. Stanisław Pięta to okaz typowy, cyniczna i zakłamana menda, podlegający ochronie po to aby cale kohorty takich jak on miły poczucie bezpieczeństwa a co za tym… Czytaj więcej »

CECH48
Gość
CECH48

pisdzielce zło widzą tylko u innych , nigdy u siebie