[Counter-Box id="1"]

Rosja chce odbudować swoją pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej i stworzyć przeciwwagę dla Unii Europejskiej oraz NATO. Nie może otwarcie zaatakować Polski czy Węgier, dlatego stworzyła wieloletni plan destabilizacji politycznej regionu, który pozwoli przejąć wpływy polityczne w Polsce i na Węgrzech i odciągnąć nasz kraj od Unii Europejskiej. Scenariusz dla obu krajów jest taki – najpierw podsłuchy i manipulacja nagranym materiałem, wpłynięcie poprzez to na wynik wyborczy, przejęcie władzy, niszczenie kolejnych instytucji demokratycznych, stworzenie nowej kasy panów oraz uniemożliwienie realnego funkcjonowania opozycji. W internecie pojawiła się teoria, która jest bardzo niepokojąca.

Obserwując efekty działań poszczególnych przedstawiciele władzy można zadać sobie pytanie: jak tym nieudacznikom i dyletantom udało się przejąc władzę? Przecież oni nic sobą nie reprezentują. Oprócz frazesów, pustosłowia i kłamstw nie oferują Polsce nic wartościowego. Czy w sprawy Polski maczały swoje brudne palce obce służby?

Reklamy

Prześledźmy sekwencje zdarzeń

W Polsce i na Węgrzech zmiany zaczęły się od nagrań polityków. Następnie zaczęto nagłaśniać ich treść. Wykorzystano również zaawansowane narzędzia social media do nagłośnienia ich. Kolportowano setki fałszywych informacji, które stawiały nagrywane osoby w negatywnym świetle. Kupieni dziennikarze kolportowali nieprawdziwe opinie, podkręcane komentarzami. Kampania prezydencka Andrzeja Dudy była wspierana przez tysiące botów – wszystko to miało stworzyć wrażenie, najpierw u dziennikarzy a później przełożyć się na społeczeństwo, że ówczesną władzę trzeba zmienić.

Niszczenie państwa

Efektem przejęcia władzy jest sparaliżowanie prac parlamentu, który spotyka się rzadko a jego funkcjonowanie jest ograniczane coraz bardziej. Zniszczony Trybunał Konstytucyjny został w pełni podporządkowany ministrowi. Przejęcie KRS umożliwiło kontrolę nad Sądem Najwyższym. Telewizja Publiczna zmieniła się w telewizję partyjną. Krok po kroku władza zmienia ustrój Polski z demokracji w dziwną mieszankę socjalizmu z komunizmem, w którym władzę ma jeden człowiek. Tworzona jest nowa kasta posiadaczy, którzy są hurtowo wsadzani na wysokopłatne stołki w państwowych spółkach. Warto też zwrócić uwagę, że pomoc, udzielona zza granicy musi mieć swoją cenę. W efekcie importujemy ogromne na przykład ogromne ilości węgla zza wschodniej granicy.

Fakty układają się w logiczną całość

Oczywiście to tylko teoria. Jednak fakty zaczynają układać się w niepokojącą całość. Wiele tropów jest mylących, wiele wskazuje na to, że Polska znowu stała się polem wojny informacyjnej i gospodarczej a zmiany polityczne są po prostu realizacją misternego planu, politycznej operacji, zakrojonej na wiele lat.

źródło: Wykop.pl, wyborcza, Oko.Press

Poprzedni artykułByły Komendant Główny Policji: Nie ma możliwości, żebym usłyszał wyrok
Następny artykułKorupcja polityczna w Piekarach Śląskich? Poseł załatwia coś u ministra i nie potrafi się z tego wytłumaczyć