Duda nie nadaje się na prezydenta? Powiedział niezadowolonym Polakom “Do budy”?

Można być prezydentem ale równocześnie można być nieokrzesanym i niewychowanym człowiekiem. Prezydent wpadka, Andrzej Duda, zamieścił wczoraj na swoim profilu na Twitterze, obraźliwy wpis. Co prawda nie napisał go osobiście, ale samo podanie dalej chamskiego, pełnego obiektyw tekstu, kończącego się poleceniem “Do budy” świadczy o marnym poziomie emocji pana prezydenta.

Andrzej Duda nie może prawdopodobnie do siebie dojść po nieudanej wizycie w USA. Zdjęcie, które obiegło cały świat, ilustruje bowiem małego człowieka ze zgiętym karkiem, który pojechał nieprzygotowany na wizytę, nic nie ugrał i jeszcze chce nam wręczyć rachunek na 10 miliardów złotych. Nic więc dziwnego, że odreagowuje w bardzo brzydki sposób.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Panie prezydencie, Polki i Polacy są niezadowoleni ze sposobu, w jaki pan upokorzył siebie, swój urząd i nasz kraj. Mają prawo upominać się o to, by Polska była szanowana na świecie. Obraźliwym wpisem wystawił pan sobie świadectwo – sam. I dał kolejny powód, by skorzystać z prostej metody wyborczej, by zniknął pan w mrokach historii jako nieudacznik, o którym nie warto w ogóle mówić.