[Counter-Box id="1"]

To nieprawdopodobne, ale wygląda na to, że żaden światowy przywódca i żadni ważni goście nie pojawią się na obchodach niepodległości Polski. 200 milionów złotych wydane na te działania wydają się być kompletnie zmarnowane. Okazuje się, że prezydent Duda nie potrafi wznieść się ponad podziały i zorganizować wspólnego narodowego wydarzenia, nie weźmie też udziału w Marszu Niepodległości a całość obchodów nie ma żadnego centralnego punktu, który mógłby za takie wydarzenie być uznany.

PiS ostro krytykował prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tymczasem dzisiaj, będąc u władzy, okazuje się, że ciekawsze wydarzenia organizuje na przykład miasto Poznań, do którego przyjedzie wielu znakomitych gości.

Reklamy

Grzech zaniechania jest ogromny. Zamiast święta jedności i niepodległości mamy znowu popis nieudacznictwa i… ataki na opozycję. To jest jakiś absurd, żeby w przededniu tak ważnej daty w historii Polski, jeszcze bardziej wzmacniać podziały, które coraz mocniej rozbijają społeczeństwo. W czym interesie dzisiaj działa PiS?

Poprzedni artykuł“Nie wiem jak ja to przeżyję. Mam dzieci na utrzymaniu”. Dostała odmowę wypłaty odszkodowania za ASF
Następny artykułProfesor Balcerowicz masakruje ideologię PiS. Z dnia na dzień mogą przestawić wajchę i wznowić propagandę nienawiści