Nepotyzm plus. Internauci ujawniają prawdę o ludziach władzy.

Syn Kamińskiego, córka Piotrowicza, żona i brat Ziobry, synowa Sobeckiej, siostra Morawieckiego, ojciec Jakiego, syn Przyłębskiej , syn Czarneckiego, córka Szyszki, brat Waszczykowskiego, córka leśniczego i setki jeśli nie tysiące innych osób znajdują zatrudnienie dzięki możliwościom, jakie daje władza – komentują internauci.

Przykłady? Media ujawniły, że 29-letni syn koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego w lipcu 2018 r. dostał dzięki Narodowemu Bankowi Polskiemu świetnie płatną pracę w Banku Światowym. Zarobki – kilkaset tysięcy dolarów rocznie.

Reklamy

https://twitter.com/blewak/status/1064802171324121088?s=11

Jakiś czas temu propisowski serwis wPolityce.pl krytykował takie zachowania. Dzisiaj milczy. Zacytujmy więc dwa fragmenty, zmieniając tylko nazwę partii:

„Właściwie, to po kolejnych wyczynach swych działaczy, PiS powinno zostać rozwiązane. Przecież cały dzisiejszy nepotyzm, to PiS właśnie!” i dalej „Takich wstrętnych przykładów, pokazujących jak to, nieznające miary PiS, rozdaje państwowe wyłącznie swoim jest pod dostatkiem. W żadnym przedsięwzięciu nie może brakować wyciągniętych łap po państwowy grosz”. Tak w 2012 roku pisał portal wPolityce.pl. Mamy rok 2018, co się zmieniło?

Pozostaje więc tylko przypomnieć te słowa:

„Korupcja, nepotyzm i kolesiostwo, które rozlało się po kraju w rozmiarach wcześniej nieznanych […] Dzisiaj można powiedzieć, że sytuacja została doprowadzona do skrajności. „. Prorok jaki czy co?

źródło: wPolityce.pl