[Counter-Box id="1"]

Paranoja związana z kreowaniem przekazu TVPis sięga chyba zenitu. W jednym z programów telewizyjnych propisowski komentator, Tadeusz Płużański, posunął się do obrzydliwego ataku politycznego, wiążąc śmierć górników z działaniami poprzednich rządów. Złamano chyba już wszystkie standardy, którymi powinien kierować się człowiek. To uprawianie polityki na śmierci jest też najlepszym dowodem na desperację władzy, która zdaje sobie sprawę, że przegra najbliższe wybory.

Po takich słowach normalna telewizja nigdy więcej by nie zapraszała Płużańskiego. Swoją drogą ciekawe czemu nie wspomniał o ogromnym imporcie węgla z Rosji, który za czasów PiS przyjął rozmiary niespotykane nigdy wcześniej. Czemu nie powiedział o antyklimatycznej polityce rządu, który za wszelką cenę wysyła górników pod ziemie, podczas, gdy można by im zaproponować lepszą pracę w normalnych warunkach w sektorze nowych technologii związanych z produkcją zielonej energii. Czemu nie wspomniał o smogu, który za rządów PiS urósł do rangi potężnego społecznego problemu.

Reklamy

A na samym końcu można by zapytać, czemu z polskim górnictwem jest tak źle, że Polacy muszą szukać pracy w Czechach? Kto rządzi od trzech lat?

Poprzedni artykułCzas skończyć z podatkowym absurdem dla emerytów! Polacy popierają pomysł PSL
Następny artykułPanika w propisowskich mediach. Ludzie nie chcą tego czytać?