Za czasów PiS hejt przeciwko opozycji w sieci sięga zenitu. Piszą nawet o okrutnych tortuach

Propisowskie trolle nie przebierają w środkach, by zastraszyć demokratyczną europejską opozycję. “Te dwie k…y na tym filmiku powinny być nacinane żyletką, polewane kwasem z akumulatora. Następnie powieszone…”. To pisze zwolennik układu władzy, który najwyraźniej nie obawia się żadnych konsekwencji ze strony organów ścigania. A to już nie jest tylko mowa nienawiści, to przede wszystkim wyraz mentalności, stanu umysłu jaki panuje wśród (topniejących na szczęście) zwolenników Jarosława Kaczyńskiego i jego partii.

Takie obrzydliwe ataki na prodemokratyczną opozycję powtarzają się regularnie. Nie tylko w internecie. Jarosław Kaczyński wrzeszczał bez żadnego trybu z trybuny Sejmowej, oskarżając opozycję, zupełnie bezpodstawnie, że zamordowała mu brata. Te krzyki przeszły do historii jako kompletna utrata panowania nad sobą, co poważnemu politykowi kompletnie nie przystoi, i wzbudziły wiele pytań o zdrowie psychiczne prezesa PiS. Jednak najwyraźniej agresywne nastroje udzielają się nie tylko członkom kierownictwa tej partii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W Polsce najwyraźniej trwa próba budowania atmosfery agresji i strachu – a takie wpisy jak powyższy, świadczą najdobitniej o tym, że ziarno nienawiści trafia na podatny grunt. Dlatego trzeba się temu przeciwstawiać z całą stanowczością.