Kolejne marsze przeciwko propagandzie PiSowskich mediów – tym razem Kraków

telewizja-klamie

 

“17 lutego przejdziemy ulicami Krakowa (trasa przemarszu na końcu opisu), żeby pokazać nasz stanowczy sprzeciw wobec praktyk stosowanych w TVP oraz innych mediach przychylnych PiS.” – piszą organizatorzy marszu przeciwko propagandzie PiSowskich mediów.

” Nie zgadzamy się na propagandę medialną polegającą na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej z użyciem jednostronnych, niewłaściwych etycznie lub nawet całkowicie fałszywych argumentów! Nie zgadzamy się na dezinformację mającą na celu upowszechnienie trwałych postaw społecznych poprzez narzucenie i zmuszenie odbiorców do przyjęcia określonych treści!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy dość indoktrynacji!
Mamy dość kłamstw, hipokryzji i obłudy!
Mamy dość fałszowania rzeczywistości!

Nie zgadzamy się na mowę nienawiści i szczucie jednych Obywatelki i Obywatelek przeciw drugim!

Trasa przemarszu

Start 14:30 Radio Kraków Al. J. Słowackiego 22 – Al. A. Mickiewicza – ul. Karmelicka- ul. Szewska – Rynek Główny – Pomnik A. Mickiewicza” – czytamy na stronie wydarzenia.

Strona wydarzenia na Facebooku.