Kto poluje na opozycjonistów?

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otrzymał list z pogróżkami i przedmiotem przypominającym nabój do broni ostrej. 28-letniego mężczyznę, który wysłał przesyłkę Majchrowskiemu, zatrzymano w Warszawie. Rzecznik komendanta głównego policji poinformował, że przedmiotem w przesyłce była replika naboju.

Reklamy

Teraz 28-latkowi może grozić nawet do 3 lat więzienia. Jednak kwestia tajemniczych przesyłek pozostaje nierozwiązana. Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska otrzymała podobną przesyłkę. – W przesyłce były dwie kartki papieru z pogróżkami oraz żądaniem dymisji pani prezydent w ciągu siedmiu dni. (…) Znalazł się tam także nabój karabinowy oraz zakrwawione legitymacyjne zdjęcia prezydentów szesnastu polskich miast. Jest to chore, wręcz nienawistne, a na dodatek niepokój budzi to, że ta osoba miała dostęp do ostrej amunicji. Nie wygląda to na żart – powiedział „Dziennikowi Łódzkiemu” Marcin Masłowski, rzecznik prezydent Łodzi. W liście znalazły się również zakrwawione fotografie prezydentów 16 miast wojewódzkich.

Przesyłki otrzymali też prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc i prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Źródło: Gazeta.pl

Poprzedni artykuł„Ostatnia nadzieja białych”. Braun: Normalni Polacy na prawo od PiS mają wreszcie na kogo głosować
Następny artykułLudzie Ziobry postawili zarzuty byłemu prezesowi PKP. To on zawiadomił CBA o działaniach prawicowego wydawcy!