Taśmy prezesa PiS. Birgfellner ostro: Kaczyński mnie oszukał, bo jestem cudzoziemcem

W mediach pojawił się bardzo mocny wywiad z Gerladem Birgfellnerem, który wprost mówi, że Jarosław Kaczyński go oszukał. Tymczasem prokuratura do dzisiaj nie przesłuchała prezesa PiS. Wygląda więc na to, że tegoroczne wybory do Europarlamentu i parlamentu krajowego to nie tylko walka o pozostanie Polski w Unii Europejskiej ale też walka o praworządność w naszym kraju. Oskarżenia wobec Kaczyńskiego są bardzo poważne, oskarża poważny biznesmen a do tego jest on członkiem rodziny prezesa PiS.

“Ufałem Kaczyńskiemu, i to nie tylko dlatego, że był członkiem rodziny. To najważniejsza dziś postać w Polsce. Jeśli nie można było ufać jemu, to komu można? Myślę, że właśnie dlatego mnie oszukał, bo jestem cudzoziemcem” – mówi Birgfellner w wywiadzie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W wywiadzie pojawia się wiele interesujących wątków, jak na przykład ukrywanie Austriaka przed ludźmi w PiS. Co ciekawe, raporty z postępu prac Birgfellner składał bezpośrednio Kaczyńskiemu.

Pełna treść wywiadu znajduje się na stronie Gazety Wyborczej.

źródło: Gazeta Wyborcza