[Counter-Box id="1"]

Koalicja Europejska jest największym projektem politycznym po 1989 roku. Dziś robimy kolejny krok przedstawiając wspólny program – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes ludowców, podczas prezentacji propozycji dla silnej Polski w Unii Europejskiej. 26 maja przed nami wielki wybór. Albo wybierzemy osoby, którzy będą walczyć o polską pozycję w Unii Europejskiej i zadbają o interesy Polski i Polaków, albo wybierzemy hucpiarzy, którzy wymachują szabelką w Warszawie, a w Brukseli wywieszają białą flagę i siedzą w kącie – dodał.

To my wynegocjowaliśmy 32 mld euro dla rolników. Rząd PiS nawet tego nie umie wykorzystać. Jesteśmy na szarym końcu wydatkowania tych środków w Europie – mówił dalej Kosiniak-Kamysz. Zagwarantujemy największe środki na polskie rolnictwo. Naszym celem jest ujednolicenie dopłat bezpośrednich dla rolników w całej Unii Europejskiej. Czyli znaczne podniesienie środków dla Polaków.

Reklamy

To jest naprawdę #WielkiWybór, który w tej chwili stoi przed nami. Chcemy być rozgrywającymi w Europie, nie rozgrywanymi. Nie będziemy lokajem w Unii Europejskiej. Wygra silna Polska w Europie a każdy, kto jest przeciwny wyjściu Polski z Unii powinien głosować na Koalicję Europejską.

 

Poprzedni artykułO czym rozmawiają “elity” PiS w czasie obrad rządu? “No i ch..j wypatrzył”
Następny artykułWąsik insynuuje chorobę psychiczną funkcjonariuszowi. Jak się zachowywał, gdy pytano go o orientację seksualną?