23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKoalicja Europejska to największy projekt polityczny w Polsce. 26 maja zdecydujemy, czy...

Koalicja Europejska to największy projekt polityczny w Polsce. 26 maja zdecydujemy, czy chcemy Polski w Europie

Koalicja Europejska jest największym projektem politycznym po 1989 roku. Dziś robimy kolejny krok przedstawiając wspólny program – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes ludowców, podczas prezentacji propozycji dla silnej Polski w Unii Europejskiej. 26 maja przed nami wielki wybór. Albo wybierzemy osoby, którzy będą walczyć o polską pozycję w Unii Europejskiej i zadbają o interesy Polski i Polaków, albo wybierzemy hucpiarzy, którzy wymachują szabelką w Warszawie, a w Brukseli wywieszają białą flagę i siedzą w kącie – dodał.

To my wynegocjowaliśmy 32 mld euro dla rolników. Rząd PiS nawet tego nie umie wykorzystać. Jesteśmy na szarym końcu wydatkowania tych środków w Europie – mówił dalej Kosiniak-Kamysz. Zagwarantujemy największe środki na polskie rolnictwo. Naszym celem jest ujednolicenie dopłat bezpośrednich dla rolników w całej Unii Europejskiej. Czyli znaczne podniesienie środków dla Polaków.

Reklamy

To jest naprawdę #WielkiWybór, który w tej chwili stoi przed nami. Chcemy być rozgrywającymi w Europie, nie rozgrywanymi. Nie będziemy lokajem w Unii Europejskiej. Wygra silna Polska w Europie a każdy, kto jest przeciwny wyjściu Polski z Unii powinien głosować na Koalicję Europejską.

 

Musisz o tym wiedzieć!