Co się dzieje w głowach ludzi, którzy wspierają PiS, trudno zrozumieć. Chamstwo, agresja, nienawiść i wiele innych emocji, które są dalekie od jakiegokolwiek poziomu i kultury. Szczególnie obrzydliwe jest atakowanie osób zmarłych. A takim właśnie atakiem popisał się Rafał Ziemkiewicz, niegdyś autor dobrych książek, dzisiaj raczej marny publicysta. „Wyjątkowa gnida, jedna z najgorszych i najbardziej szkodliwych w historii najnowszej. Ch. mu na grób” napisał o Franklinie Delano Roosvelcie, prezydencie USA.

Brak kultury i zwykłe chamstwo – oceniają to zachowanie internauci. Gwiazda Ziemkiewicza musi najwidoczniej coraz słabiej świecić, skoro posuwa się już do takich zachowań. Ostatnio nieudolnie atakował nauczycieli – czyżby szukał jakiegoś poklasku w skonfliktowanym i podzielonym PiS? A może boi się, że po wyborach już pracy nigdzie nie dostanie?

Swoją drogą ciekawe co na te Ch. skojarzenia Ziemkiewicza powiedziałby psycholog. „Czy myślisz, że on ma jakiś problem?”

 

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
EdwardPawełBarbaraMemiśRafał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Ziemkiewicz ,za swoje zachowanie, poglądy i wypowiedzi nie został wpuszczony na Wyspy Brytyjskie .Na lotnisku pod Londynem służby zmusiły go aby niezwłocznie odleciał do Polski . Ziemkiewicz obraza, poniża, przezywa Polaków . Przynosi wstyd dla kraju

Paweł
Gość
Paweł

Potwierdzam. Wyjątkowa kanalia.

Marcin
Gość
Marcin

jestem zszokowany tym wpisem ziemkiewicza (z małej literki piszę jego nazwisko) Nie mam szacunku dla takiego człowieka. Z pewną dozą wysiłku powstrzymuję się od używania przymiotników określających ziemkiewicza. Mały to umysł. Nawet bardzo mały.

Edward
Gość
Edward

sliski i bezwstydnie plytki czlowiek, po prostu wstydzic sie trzeba za takich dziennikarzy…

Rafał
Gość
Rafał

Pewnie sam nie umoczył jeszcze swojego małego.

Memiś
Gość
Memiś

U niego to chamstwo jest genetyczne.