Ekipa PiS w ciągu trzech lat pokazała, że jej najmocniejszą stroną jest nieudolność. Rząd dyskutuje o lotnisku, które ma łączyć Europę z Azją a tymczasem minister Adamczyk nie potrafi spowodować, aby zwykłe pociągi jeździły o czasie

Dramat na kolei. Spóźnienia niektórych pociągów liczone są już w godzinach a jak tak dalej pójdzie to będą liczone w dniach. “pasażerowie na stacji Gdańsk kwitną od 140 minut bez informacji ile rzeczywiście opóźniony jest TLK Pobrzeże (opóźnienie zmienia się na tablicy co 10 min o kolejne 10 minut). A kolejne pociągi łapią opóźnienia wtórne. Na peronie panuje chaos” – poinformowała jedna z podróżnych. Ekipa PiS w ciągu trzech lat pokazała, że jej najmocniejszą stroną jest nieudolność.

Sprawę skomentował poseł Mirosław Suchoń:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Rząd dyskutuje o lotnisku, które ma łączyć Europę z Azją a tymczasem minister Adamczyk nie potrafi spowodować, aby zwykle TLL jeździły o czasie. Kolej wymaga natychmiastowej naprawy. Ekipa PiS w ciągu trzech lat pokazała, że jej najmocniejszą stroną jest nieudolność.”