PiS chciał zaszkodzić profesorowi Balcerowiczowi. Uzyskali efekt odwrotny od zamierzonego

Gwałtowny wzrost zainteresowania wykładami Leszka Balcerowicza po tym, jak zaatakowała go szczecińska kurator. Znany profesor, twórca polskiej transformacji, nie tylko wykłada na SGH w Warszawie, ale też spotyka się z młodzieżą licealną w całym kraju. Po jednym z takich spotkań w Szczecinie interweniowała pisowska kurator, Magadalena Zarębska- Kulesza, której nie spodobała się dyskusja o demokracji i ustrojach totalitarnych.

Uczniów przesłuchano na okoliczność, czy Balcerowicz rozmawiał o sprawach współczesnych w domyśle czy krytykował PiS. Ale to hipokryzja i czysta polityka, bo Zarębska-Kulesza… startuje do Sejmu z list PiS. Ale kurator przedobrzyła z partyjnym zaangażowaniem, bo uzyskała efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego. W biurze profesora rozdzwoniły się telefony od zainteresowanej młodzieży i szkół.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak widać PiS nie cofnie się nawet przed mieszaniem w politykę szkół….

źródło: Twitter