Mądre słowa Kosiniaka-Kamysza. “Rządy jednej partii źle służą Polsce”

“Rządy jednej partii źle służą Polsce. To pokazują ostatnie cztery lata i tego uczy historia. Porozumienie kilku ugrupowań sprawia, że ścierają się opinie wewnątrz obozu władzy. Dziś wszystkie pomysły są automatycznie odrzucane przez PiS” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz w jednym z programów telewizyjnych.

Monopartyjny system władzy, który próbuje narzucić Polsce Kaczyński powoduje, że decyzje podejmowane są jednoosobowo, z gabinetu na Nowogrodzkiej. To bardzo niekorzystny sposób zarządzania. W partii tego typu nie ma dyskusji, jest prezes tyran i są posłuszni realizatorzy jego poleceń. Znamy to z historii i zwykle kończyło się to źle.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL jest najstarszą partią polityczną w Polsce i wielokrotnie w historii naszego kraju liderzy ludowców pokazywali, że można i trzeba odpowiedzialnie rozmawiać, szukać najlepszych rozwiązań i kompromisów.

W tych wyborach PSL startuje z listy numer jeden. To symboliczny znak, który wskazuje drogę wyborcom. “Połączyć Polaków” – brzmi jedno z haseł ludowców. Dość tych kłótni i nienawiści rozsiewanej przez niektórych polityków.

źródło: Twitter