Nowa jakość w polskiej polityce. Kosiniak-Kamysz mówi o prawyborach kandydata na prezydenta

Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, zaproponował by kandydata na prezydenta wybrać w prawyborach. Byłaby to zupełnie nowa jakość w polskiej polityce – mówił Kosiniak-Kamysz. Pomysł ten podoba się wielu osobom, które chciałyby mieć większy wybór i możliwość lepszego poznania kandydata przez właściwymi wyborami.

PSL, jako partia centrowa, reprezentująca szerokie warstwy społeczne, zaczyna dzisiaj być liderem zmian w polskiej polityce. Kosiniak-Kamysz wypadł najlepiej w debatach telewizyjnych, nie bał się występować nawet w trudnych dyskusjach i nie ucieka przed trudnymi pytania. Jego postawa buduje obraz prawdziwego lidera, męża stanu. Otwartość, transparentność i szczerość to ważne cechy w dzisiejszym świecie polityki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jego zupełnym przeciwieństwem jest Jarosław Kaczyński, polityk, który od dłuższego czasu nie stanął twarzą w twarz ani z dziennikarzami ani ze społeczeństwem, kryjacy się w zaciszu gabinetu, polegający na intrygach i grze na haki. Nie radzi sobie z poważnymi problemami, takimi jak na przykład sprawa Mariana Banasia, oskarżanego o ukrywanie majątku i kontakty z gangsterami.

źródło: Twitter