To się nie mieści w głowie. Przyznali medal urzędnikowy podejrzanemu o wyłudzenia VAT

To państwo stoi na głowie. Uczciwi ludzie są gnębieni a przestępcy nagradzani. Okazuje się, że w czasie, gdy naczelnik III Urzędu Skarbowego był objęty już śledztwem w sprawie wyłudzeń VAT, pisowskie ministerstwo finansów przyznało mu medal za zasługi dla skarbowości – donosi Rzeczpospolita.

Decyzje o przyznaniu tak wysokich odznaczeń podejmowane są na najwyższych szczeblach w Ministerstwie. Czy oznacza to, że układ przestępczy sięga szczytów władzy w Polsce?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy do czynienia z największym skandalem w wolnej Polsce od lat. Oto okazuje się, że mafia VAT pojawiła się w ministerstwie finansów za czasów PiS. Kilka lat przestępcy, zatrudnieni lub awansowani przez ludzi PiS, bezkarnie wyłudzali podatki a w tym czasie tysiące uczciwych przedsiębiorców i ludzi było gnębionych kontrolami.

A tymczasem w samym sercu polskiego państwa działali przestępcy.

źródło: Rzeczpospolita