Ostre słowa znanego mecenasa “Działacze PiS okradali kontenery z odzieżą dla biednych zbierane przez PCK”

“Działacze PiS okradali kontenery z odzieżą dla biednych zbierane przez PCK. Czyż nie jest prawdą, że każda władza, która zmierza do autokracji zamienia się szybko w rządy złodziei? Poczucie bezkarności (czasami złudne), które dzisiaj dominuje w PiS jest pożywką dla kleptokracji” – napisał Roman Giertych.

“Przyznać trzeba, że działacze PiS to maksymaliści. Bez względu na osobisty dochód, nie pogardzą absolutnie niczym. Kilkoma stówkami za hotel w Nowym Tomyślu, zawartością kontenera, kilometrówką, jakąś kwotą na ubogich i ofiary przestępstw, darmowym masażem. Nic się nie marnuje.” – skomentował to jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ludzie uczciwi są groźni dla dyktatury, bo trudniej ich szantażować, i mogą kiedyś zadziałać wg sumienia, przeciw dyktatorowi. Dlatego dyktatury celowo awansują ludzi troche gdzieś tam umoczonych. Tacy są bez sumień, więc niegroźni dla władcy.” – dodała kolejna osoba.

źródło: Twitter