Horrendalne podwyżki za wywóz śmieci. Zapłacisz nawet dwa razy więcej!

Rosnące podatki i nowe wymogi wobec firm wywożących śmieci powodują, że te są zmuszone podwyższać ceny za swoje usługi. W efekcie rosną ceny dla mieszkańców. Dlatego czekają nas potężne podwyżki cen – nawet dwukrotne. A sytuacja będzie się pogarszać, ostrzegają samorządowcy – wszystko z powodu planów podwyższenia płacy minimalnej.

Kto najwięcej straci na podwyżkach? Emeryci i osoby najmniej zarabiające. W efekcie sfera biedy i ubóstwa będzie się powiększać.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To efekt nieudolnych rządów, które od czterech lat prowadzi PiS. Fatalna polityka gospodarcza, niestabilny system prawny, manipulacje przy płacy minimalnej i brak pomysłu na zagospodarowanie odpadów powodują, że mamy do czynienia z horrendalnymi podwyżkami. Po śmieciach przyjdzie kolej na czynsze, prąd, wodę, gaz, ogrzewanie… Polska ma i tak już dzisiaj bardzo duże opłaty w stosunku do zarobków. A będzie jeszcze gorzej.

źródło: Twitter / Money.pl