Oburzające pytania skierowało do uczniów liceów kuratorium.

“Czy zdarzało się, że nauczyciel podczas lekcji opowiadał o swoim życiu prywatnym oraz prezentował swoje poglądy polityczne? Jeśli tak, proszę opisać sytuację oraz wskazać przedmiot i nauczyciela”. “Czy zdarzało się, iż nauczyciel podczas lekcji relacjonował sytuacje, które miały uprzednio miejsce w pokoju nauczycielskim? Jeśli tak, proszę opisać sytuację oraz wskazać przedmiot i nauczyciela” – takie oburzające pytania trafiły do uczniów jednego z liceów w Krakowie.

Upolitycznienie szkół, ideologia, skrajnie polityczne wypowiedzi kurator i teraz akcja z pytaniami powinny zostać natychmiast ukarane przez ministra oświaty. Ale czy Dariusz Piontkowski odważy się odwołać partyjną koleżankę? Barbara Nowak, kurator oświaty z PiS, jest politykiem tej partii i to politykiem aktywnym.

Reklamy

Wzorce, które młodzi ludzie poznają “dzięki” kurator są bezcenne. Pawlik Morozow przestaje być postacią znaną z dalekiej historii Związku Radzieckiego.

źródło: Polityka.pl

 

Poprzedni artykułPiS twierdzi, że w Smoleńsku był zamach, a jednocześnie wypłaca rodzinom zadośćuczynienia, biorąc odpowiedzialność na siebie? W latach 2015 – 2019 było to aż 27 mln złotych
Następny artykułSłużby PiS szykują prowokację, aby uderzyć w prawicę? Tajemnicza akcja ABW przed Marszem Niepodległości w warszawskim bastionie Konfederacji