“Pół miliona rocznie!” Niech TVP zrobi materiał o zarobkach swojej prezenterki – proponują Polacy

Nie milkną echa po oburzającym ataku, jaki przypuściły propisowski program telewizji publicznej na marszałka Tomasza Grodzkiego przed jego orędziem. Polacy proponują, żeby zrobić materiał o zarobkach Danuty Holeckiej, uchodzącej za jedną z głównych twarzy prorządowej propagandy we Wiadomościach.

“A może tak TVPiS zrobi materiał o zarobkach cioci Danusi. Ciekawe czy przeciętny Kowalski zdaje sobie sprawę ile miesięcznie przytula za czytanie głupot z telepromptera” – proponuje Jakub Stefaniak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pomysł najwyraźniej się spodobał. Jeden z internautów przygotował już Wiadomościom odpowiednią grafikę. “A czym jeździ Danusia Ciocia? Pewno czymś lepszym niż Jaguar na raty.. Polska tv się dziwi,że lekarz może mieć lepsze auto…no tak, nie każdy jest miernotą jak ten od srebrnej?” – skomentowała to inna osoba.

https://twitter.com/jakub_stefaniak/status/1195076566650359808?s=11