Pomóżmy Australii. Apel o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli

Już blisko dziesięć tysięcy osób wpłaciło pieniądze na akcję pomocy Australii, organizowaną przez strażaków z Małopolski. Na koncie znajduje się już większość zbieranej kwoty, ale nadal trochę jeszcze brakuje. Pokażmy naszą solidarność, liczy się każda złotówka.

Wspomóż akcję strażaków teraz! Kliknij tutaj i wpłać choćby złotówkę

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Strażacy apelują o pomoc dla pogrążonej w ognistym piekle Australii – w pożarach zginęły już 23 osoby a kilka uważa się za zaginione. Zginęły też miliony zwierząt, w tym kangurów i koala, uważanych za narodowy symbol Australii. Ognisty żywioł pochłania błyskawicznie ogromne połacie lasów. Wszystko z powodu wysokich temperatur i braku deszczy.

Twoja pomoc również się liczy. Kliknij tutaj by wesprzeć akcję

Akcja strażaków poruszyła serca Polaków. Już blisko dziesięć tysięcy osób wpłaciło pieniądze. Kwoty są bardzo różne, od przysłowiowej złotówki do kilkuset złotych. W serwisie Pomagam.pl można przeczytać wzruszające komentarze. Wpłacają dorośli, młodzież i dzieci, które przeznaczają na akcję pomocy ludziom i zwierzętom swoje kieszonkowe lub nawet oszczędności, gromadzone od dłuższego czasu.

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej szlachetnej i bardzo potrzebnej akcji!