Na sejmowych korytarzach pojawiły się plotki o fatalnej sytuacji w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda ma nie wytrzymywać ciężaru kampanii a jego współpracownicy zdają się być przekonani, że w PiS są ludzie, którzy nie chcą by prezydent został ponownie wybrany. Chodzi między innymi o ludzi, którzy pojawili się wokół Andrzeja Dudy.

Kampania prezydencka wymaga ludzi odważnych, pomysłowych i sprawnych. Tymczasem ani Joachim Brudziński, ani Beata Szydło ani Adam Bielan nie mają żadnej świeżej wizji, idei, która kogokolwiek by przekonywała. Ale to nie koniec problemów.

Reklamy

Andrzej Duda ma duży problem z przyciąganiem ludzi na spotkania. Sztabowcy panicznie się boją wpuszczać przypadkowe osoby, bo to może oznaczać kłopoty. Tymczasem w wielu regionach struktury PiS prawie otwarcie mówią, że nie będą się angażować w kampanię. To efekt błędów w zarządzaniu partią przez Kaczyńskiego. Chodzi m.in. o uprawnienia szefów regionów, które ostatnio znacząco wzrosły, kosztem innych ludzi.

Kampania Andrzeja Dudy zaczyna więc przypominać kompletny chaos i nie pomogą żadne pieniądze. Jego szanse na prezydenturę są najniższe w historii.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułUjawniamy! Ciemna strona sędziego Ziobry. Gdzie wyparowało 30 mln złotych?
Następny artykułDziennikarka Państwowej Agencji Prasowej skazana. Podszywała się pod psychologa i opisała sekrety pacjentki