Puste półki w sklepach, gigantyczne kolejki, brak towaru. To obraz w wielu polskich miastach. Mimo apeli o zachowanie spokoju i umiar, ludzie rzucili się wykupywać wszystko co jest dostępne. Już od godziny 6 rano dzisiaj pod wieloma punktami handlu gromadziły się kolejki. Czy to objaw paniki czy może nieufności wobec zapowiedzi rządu?

Za sytuację w Polsce w 100% odpowiada Jarosław Kaczyński. To on wybrał premiera i kluczowych ministrów, to on jest osobą, która sprawuje faktyczną władzę nad Sejmem i Trybunałem Konstytucyjnym. To on podejmuje wiele jednoosobowych decyzji.

Reklamy

Odpowiedzialność za to co się u nas dzieje obciąża Kaczyńskiego o wiele bardziej niż jakiegokolwiek innego polityka PiS. I warto o tym pamiętać zawsze – to prezes PiS steruje z tylnego fotela Polską, pociągając za sznurki rządowe, prezydenckie i Sejmowe. Każdy grzech premiera to jego grzech. Każdy błąd prezydenta – to jego błąd. Każda zła decyzja ministrów – to jego odpowiedzialność.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPILNE: jest pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce. Zmarła w Poznaniu
Następny artykułTrzeba natychmiast zmienić szkodliwą ustawę o 10 miliardach dla TVP. Koronawirus jest dużo ważniejszym zagadnieniem!