Lekarzy i pielęgniarki bardzo ciężko pracują walcząc z koronawirusem, mimo fatalnych warunków w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej. Polacy postanowili pomóc chociaż trochę w tym wysiłku, organizując akcję Posiłek dla Lekarza.

Akcję można wesprzeć tutaj.

Reklamy

Prosimy o wsparcie jako wyraz wdzięczności dla wszystkich w służbie zdrowia:

„Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia.

Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach i tych, które się nimi opiekują.

Prosimy o zgłaszanie się wszystkich restauratorów i firmy cateringowe, chcące wziąć udział w akcji. Wystarczy wypełnić prosty formularz (https://forms.gle/chLWU6gJqoD5nDMj6). Szczegółowe informacje i zasady akcji znajdziecie poniżej.

Zamawiający posiłki w restauracjach, które są na liście wystarczy, że poinformują obsługę o chęci skorzystania z darmowego posiłku. Restauracja otrzyma rekompensatę ze zbiórki jeśli pozwolicie udokumentować jej pracownikom, że jesteście zatrudnieniu w placówce medycznej – wystarczy zdjęcie” – napisali organizatorzy.

Akcję można wesprzeć tutaj.

Poprzedni artykułŚwietna akcja Relax Kebab w Radzyminie. Ratownicy dostali jedzenie za 0,01 zł
Następny artykułNie mieli kogo wybrać na szefa sztabu? Zobaczcie jaka hipokryzja. WIDEO