Posiłek dla lekarza. Przyłącz się do akcji obywatelskiej

Lekarzy i pielęgniarki bardzo ciężko pracują walcząc z koronawirusem, mimo fatalnych warunków w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej. Polacy postanowili pomóc chociaż trochę w tym wysiłku, organizując akcję Posiłek dla Lekarza.

Akcję można wesprzeć tutaj.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prosimy o wsparcie jako wyraz wdzięczności dla wszystkich w służbie zdrowia:

“Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia.

Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach i tych, które się nimi opiekują.

Prosimy o zgłaszanie się wszystkich restauratorów i firmy cateringowe, chcące wziąć udział w akcji. Wystarczy wypełnić prosty formularz (https://forms.gle/chLWU6gJqoD5nDMj6). Szczegółowe informacje i zasady akcji znajdziecie poniżej.

Zamawiający posiłki w restauracjach, które są na liście wystarczy, że poinformują obsługę o chęci skorzystania z darmowego posiłku. Restauracja otrzyma rekompensatę ze zbiórki jeśli pozwolicie udokumentować jej pracownikom, że jesteście zatrudnieniu w placówce medycznej – wystarczy zdjęcie” – napisali organizatorzy.

Akcję można wesprzeć tutaj.