Odwołajcie w końcu minister Emilewicz! Jak można opowiadać takie rzeczy?!

Czy Jadwiga Emilewicz to minister wpadka? Pod koniec lutego twierdziła, że epidemia koronawirusa może być szansą dla polskich firm. Teraz okazuje się, że polskie firmy mogą po prostu zniknąć z rynku, bo to nie szansa, ale zagłada. Do tego opowiadała, że warto się ubezpieczać, jeśli ktoś nie ma umowy o pracę.

Minister Emilewicz wsławiła się też tym, że wynajmowała ministerialną limuzynę mężowi za 415 złotych miesięcznie a dla ratowania wizerunku robiła ustawkę z jeżdżeniem do pracy autobusem. Jakie są korzyści z posiadania takiej minister? Żadne.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki – sądownie skazany kłamca, Emilewicz – nieodpowiedzialna minister. Piontkowski – atakujący nauczycieli szef struktur PiS z Podlasia, Gowin – głosował ale się nie cieszył, Ziobro – ministerstwo hejtu… Co jeden minister to lepszy. Czas na rząd fachowców i ludzi profesjonalnych. Amatorstwo z PiS musi odejść!

Są czasy kryzysu i epidemii, nie stać nas na takich polityków.

źródło: Twitter