Ludzie mają dość waszych zabaw w politykę. Czy w całym tym układzie władzy nie może znaleźć się jedna rozsądna osoba, która powie DOŚĆ. Dość tej zabawy w politykę, tworzenia absurdalnych planów politycznych, intryg, zabierania posłów i  namawiania do zmiany partii! Dość tych wszystkie brudnych gierek i wieczornych spotkań, bo pan prezes lubi długo popracować i długo pospać. DOŚĆ!

Politycy i ich medialni propagandziści, posłuchajcie! Na waszych oczach, czy tego chcecie, czy nie, Polska się właśnie zawaliła. Staje służba zdrowia, stanęła prawie cała gospodarka. Pieniądze, które wpływały do budżetu z podatków właśnie się skończyły. Ludzie masowo umierają, tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy chorują i mogą umrzeć. A wy się zajmujecie takimi głupotami jak wybory? Takimi durnymi wrzutkami jak oskarżanie opozycji, że przeszkadza w ich organizacji? Zajmujecie się wpisami sfrustrowanych i zgorzkniałych propagandzistów, którzy nagle zakosztowali jak smakuje kryzys i prawda na ich temat? Boicie się utraty stanowisk i pracy? To zacznijcie się bać bardziej – to my za was płacimy. I możemy za moment przestać, bo nie mamy skąd na was brać.

Reklamy

Macie ostatnią szansę na to, by Polska przeszła przez ten największy kryzys od czasów II Wojny Światowej z niedużymi stratami. Macie ostatnią szansę, bo innej już nie będzie – teraz, w kwietniu, decydują się losy setek tysięcy firm, setek tysięcy zdesperowanych właścicieli małych biznesów i miliony miejsc ich pracowników. A to właśnie my, a nie Wy, politycy, utrzymujemy ten kraj. Spójrzcie na dane GUS kto tworzy w Polsce wartość dodaną. Przedsiębiorcy, małe firmy! Ludzie, którzy mimo przeszkód, terroru podatkowego, absurdów urzędniczych walczą na codzień o lepszą przyszłość tego kraju.

A Wy im w tym do tej pory w najlepszym przypadku trochę przeszkadzaliście. Albo bardzo, komplikując kolejne przepisy, wprowadzając bzdurne zasady, krępujące gospodarkę. Teraz przedsiębiorcy, pracownicy i rolnicy razem mówią: albo nam pomożecie, albo was odeślemy w polityczny niebyt. Naprawdę tematem dnia są dla Was gierki polityczne? Naprawdę ważniejsze dla Was są obrzucanie błotem i używanie propagandy dla utrzymania władzy?

W takim razie nie jesteście politykami na czas kryzysu i my was wszystkich zwolnimy. Od kilku tygodni pokazujecie się z jak najgorszej strony. Od kilku tygodni obserwujemy Was i notujemy każde wasze działanie. Od kilku tygodni nie widzimy efektów waszych działań w gospodarce, służbie zdrowia i edukacji. Potraficie tylko zakazywać i biadolić a koncentrujecie się wyłącznie na swoich sprawach a nie na naszych. Nie po to was wybraliśmy. I dlatego za chwilę dostaniecie wypowiedzenie. Całkowite i dyscyplinarne. Za moment, jak się nie opamiętacie, usłyszycie od nas „Wszyscy won!”.

Bo jako klasa polityczna się nie sprawdziliście. Jako ludzie, którzy mieli zarządzać, okazaliście się nieudacznikami. Jako osoby, które miały przewidywać okazaliście się ślepcami. Jako ludzie, którzy mieli czas na przygotowanie państwa roztrwoniliście nasz wspólny majątek.

Opamiętajcie się – albo odejdźcie na śmietnik historii.

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułSpecjalnie dla prezydenta Andrzeja Dudy. Ujawniamy szokującą prawdę o katastrofie smoleńskiej!
Następny artykułAdwokaci ostro o zakazach: bezprawne działania władzy, osoby nie przestrzegające ograniczeń nie będą w żaden sposób mogły być ukarane!