Piosenką Kaczyńskiego i jego formacji zostanie zapewne utwór, który zaczyna się od słów „Znowu w życiu mi nie wyszło”. Nie wychodzi nic. Nie ma promów, nie ma autobusów elektrycznych, nie ma przekopu Mierzei Wiślanej, nie ma Centralnego Portu Komunikacyjnego i nie ma… kamer na mundurach policjantów.

Zapowiedziane z wielką pompą urządzenia okazały się gigantyczną klapą. Interwencje policjantów nie są nagrywane, przez co takie sytuacje jak w Mikołowie, czy Olsztynie, gdzie policja zrzuciła z roweru kobietę, bo ta nie chciała podać swoich danych (interwencja była zapewne kompletnie bezpodstawna), widzimy tylko dzięki temu, że nagrywają je obywatele.

Reklamy

Polska pod rządami PiS stała się państwem z kartonu i brudnego papieru toaletowego. Władza nie myśli o nas, myśli tylko o tym, jak pozostać na stołku.  W ciągu kilku dni policja straciła w oczach społeczeństwa wszystko i znów aktualne hasło to milicja. Przykre, bo w tej formacji jest wielu bardzo porządnych funkcjonariuszy, którzy wstydzą się za swoim prymitywnych kolegów w mundurach.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułGigantyczny skandal. Wolontariuszki szyły maseczki za darmo, szpital je… sprzedawał!?
Następny artykułZwariowali do końca! Ratujecie obce linie lotnicze a polskie firmy zostawiacie na lodzie?