Jutro o 14:00 wielki legalny protest w Warszawie przeciwko rządom PiS. Pierwsza w Polsce demonstracja hybrydowa

Jutro o godz. 14:00 na pl. Defilad w Warszawie rozpocznie się demonstracja przeciwko rządom PiS, organizowana przez środowiska przedsiębiorców, pracowników, rolników oraz innych, niezadowolonych z tego, co dzieje się w Polsce. To już kolejna taka demonstracja.

Demonstracja rozpocznie się jutro o god. 14:00 w centrum Warszawy. Tym razem będzie miała swoje centrum dowodzenia i koordynacji, zarządzane przez internet, za pomocą kanału na Facebooku. Organizatorzy zapowiadają, że wszelkie informacje o tym, co będzie się działo, będą podawane na bieżąco w sieci, dlatego każdy powinien mieć ze sobą smartfona i co najmniej jeden power bank.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Organizatorzy proszą, aby osoby, które przyjeżdżają samochodami przyjechały wcześniej i zaparkowały tak, aby mieć szybki dostęp  do aut, aby można było szybko mieć dostęp do aut, by zmienić marsz pieszy w przejazd samochodowy. Auta mają nie być oznakowane emblematami strajku. Piszą też, że na protest należy zabrać ze sobą kwiaty – z białymi i czerwonymi pąkami – oraz znicze, flagi Polski, logo strajku.

PIS się chwieje zwyciężają obywatele – podsumowują organizatorzy.

https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/permalink/179369683493629/