Konfederacja zagłosuje strategicznie. Prawica 12 lipca głosuje przeciwko Dudzie! [VIDEO]

Silni razem!

Adwokat Jacek Wilk ocenił, że wyborcy Konfederacji zagłosują w II turze wyborów prezydenckich 12 lipca przeciwko Andrzejowi Dudzie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Przeważa zdanie, że byłoby błędem oddanie monopolu, całości władzy PiS, bo zacznie robić dalsze postępy – w tym przejmie sądy, co może być bardzo niebezpieczne dla wszystkich – wskazał adwokat.

Adwokat wyśmiał niedawne prowokacje PiS – w tym spot rzekomych wyborców Krzysztofa Bosaka przekazujących swój głos Dudzie. Jak się okazało, były to osoby związane z PiS, a nie wyborcy czy sympatycy Konfederacji.

– PR-owcy PiS wykazali się wyjątkową topornością i głupotą. Pewnie zrobili to według sztampy, którą stosują wobec swoich wyborców, ale nie zauważyli, że wyborcy Konfederacji nie dają się owinąć wokół palca – stwierdził adwokat.

Sam adwokat już przed I turą wskazał, że w dogrywce zagłosuje przeciwko kandydatowi PiS – czyli na Rafała Trzaskowskiego.

– Przyjąłem metodę, którą zaproponował prof. Adam Wielomski, a potem Janusz Korwin-Mikke jeśli chodzi o przekonywanie wyborców Krzysztofa Bosaka. Chociażby z tego powodu muszę być konsekwentny – potwierdził mec. Wilk.

Źródło: Najwyższy Czas!