Ostatnie skurwysyństwo TVP przed ciszą wyborczą. „Wiadomości” robią z 25-latka narkomana, a badania oczyściły go z podejrzeń!

Ostatnia szarża TVP PiS.

Na kilka godzin przed ciszą wyborczą TVP dokonało ostatniego ataku na 25-letniego kierowcę autobusu w Warszawie. W „Wiadomościach” skłamano, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem badania ostatecznie oczyściły go z zarzutów. Również sąd nie dał wiary podwładnym ułaskawionego przez Andrzeja Dudy ministra, i nie zastosował wobec 25-latka aresztu.

– Pomimo decyzji sądu i braku substancji psychoaktywnych we krwi kierowcy, który spowodował kolizję w Warszawie, jeden z głównych programów informacyjnych w Polsce podaje kłamliwe informacje. Redakcja wprowadza społeczeństwo w błąd i niszczy życie człowieka, który stał się elementem gry – wskazała rzeczniczka miasta.

Przypomnijmy, że wczoraj TVP próbowała zrobić narkomana z 63-letniego kierowcy autobusu. Mężczyzna, mimo negatywnych testów, został skuty i zamknięty na noc w areszcie.

https://www.facebook.com/mza.warszawa/videos/275852767060876/

12 lipca czas pożegnać TVP.

Źródło: TVP / Twitter