Krajobraz po koalicji rządowej PiS.

Mariusz Kamiński i jego zastępca w zarządzaniu służbami i policją, to ostatnie liczące się aktywa, które są wierne Jarosławowi Kaczyńskiemu – informuje portal sluzbyspecjalne.com.

Reklamy

Jego wojna ze Zbigniewem Ziobro może mieć znacznie poważniejsze konsekwencje niż przypuszcza. Zdaniem rozmówców portalu sluzbyspecjalne.com Kaczyński nie może być pewnym iż Andrzej Duda podpisze ustawę o ochronie zwierząt. Może ją zawetować lub przynajmniej skierować do Trybunału Konstytucyjnego.

W tym scenariuszu Duda ma również „zaopiekować się” posłami PiS zawieszonymi za głosowanie przeciwko ustawie o ochronie zwierząt.

Jak twierdzą nasi rozmówcy Kamiński i Wąsik przygotowują teraz parasol ochronny na wypadek, gdyby odwoływany Ziobro wraz ze swoimi ludźmi zaczął używać wiedzy i „kwitów” kompromitujący ludzi Kaczyńskiego.

Celem ich działań jest brat ministra sprawiedliwości Witold Ziobro. Za rządów PiS był doradcą w przejętym przez państwo PEKAO S.A, ale faktycznie od lat uważany jest za organizatora zaplecza finansowego dla projektów politycznych brata.

źródło: sluzbyspecjane.com

Poprzedni artykułCzarne chmury nad polskim rolnictwem. Wieś pogrąża się w recesji
Następny artykułKościół traci wiernych, uczniowie nie chodzą na religię. To wina PiS!